KOLONIE/OBOZY

KOLONIA/OBÓZ MŁODZIEŻOWY NAD BAŁTYKIEM - UNIEŚCIE

KOLONIA/OBÓZ MŁODZIEŻOWY NAD BAŁTYKIEM - UNIEŚCIE

Dzień 1:
Wyjazdy z poszczególnych miast zgodnie z harmonogramem podanym w późniejszym czasie przez CZSW. Przyjazd do Unieścia do godz. 18:00. Zakwaterowanie, kolacja. Zapoznanie się z infrastrukturą obiektu, spotkanie organizacyjne, odpoczynek po podróży i nocleg.

Dni 2-10: Realizacja programu:

 • kąpiele morskie i słoneczne pod okiem ratownika WOPR;
 • konkursy i zabawy na plaży: konkurs budowli z piasku, kolonijny chrzest morski pod wodzą Neptuna, bitwa balonowa;
 • zajęcia dotyczące bezpieczeństwa na plaży i w wodzie;
 • zajęcia rekreacyjno-sportowe: gra typu: „podchody”, biegi terenowe, zajęcia sportowe, korzystanie z boisk na terenie ośrodka, zawody sportowe mała olimpiada i gry zespołowe;
 • zajęcia integracyjne: gry towarzyskie, konkursy, wyścigi rzędów;
 • wieczory gier planszowych i towarzyskich: Kalambury, Dobble, Eurobusiness, Twister, Tabu;
 • dyskoteka;
 • ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i wspólnym śpiewaniem
 • Mam Talent Show z nagrodami, liczne konkursy m.in. konkurs karykatury wychowawców, wiedzy o morzu, konkursy krajoznawcze, konkurs fotograficzny na najlepsze selfie.
 • W programie także 2 całodniowe wycieczki autokarowe:

  - wycieczka do Kołobrzegu i Zieleniewa - spacer po mieście - zobaczymy najciekawsze zakątki uzdrowiska, wdrapiemy się na latarnię morską i popłyniemy w rejs po morzu prawdziwym statkiem pirackim statkiem po morzu. Po południu wizyta Parku Dziki Zachód w Zieleniewie - świetna zabawa w westernowym świecie kowbojów gwarantowana!
  - wycieczka autokarowa do Pomerania Park największego całorocznego parku rozrywki na Pomorzu Zachodnim całodzienna zabawa na karuzelach, dmuchańcach i wodnych atrakcjach parku

Dzień 11:
Śniadanie, pobranie suchego prowiantu i wykwaterowanie z obiektu. Wyjazd w drogę powrotną ok. 09:00. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z harmonogramem podanym w późniejszym czasie przez CZSW.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KROKUS
Ośrodek przylega bezpośrednio do morza. Niewątpliwym atutem miejsca jest czysta drobnoziarnista plaża o szerokości 35 – 45 m. Jednocześnie usytuowanie ośrodka, który posiada własne zejście do morza pozwala na bardzo dobrą izolację od sezonowego gwaru turystycznego, przy zachowaniu bliskości do wszystkich atrakcji miejscowości Mielno i Unieście. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do piłki siatkowej, koszykówki, kort tenisowy, dwa trawiaste place zabaw, stoły do ping-ponga, siłownia itp. Zakwaterowanie w wyremontowanych 3,4,5-osobowych pokojach z łazienkami.

 


Drukuj   E-mail

TravelON

Newsletter

Dopisz się do naszego Newslettera jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami!