OBOZY

KOLONIA/OBÓZ MŁODZIEŻOWY WE WŁOSZECH - JEZIORO GARDA

KOLONIA/OBÓZ MŁODZIEŻOWY WE WŁOSZECH - JEZIORO GARDA (wiek uczestników: 10-18 lat)

Lago di Garda, czyli Jezioro Garda, jest najpiękniejszym i największym jeziorem we Włoszech, położonym w malowniczych i pełnych słońca górach. Mimo bliskości gór miesiące wakacyjne są upalne, a woda w jeziorze jest idealna do kąpieli i należy do najczystszych spośród wszystkich włoskich jezior. Na brzegach Gardy skupiają się malownicze i urocze miasteczka z wąskimi uliczkami, zamkami, a położone nieopodal Werona, Wenecja czy słynny Gardaland gwarantują niezapomniane wakacje!

Dzień 1:
Wyjazd wg rozkładu jazdy z ustalonego miejsca. Nocny przejazd przez Niemcy i Austrię do Włoch. Trasa obsługiwana przez 2 kierowców.

Dzień 2:
Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie do godziny 15. Obiad. Spotkanie organizacyjne, zapoznanie się z regulaminem obozu, spacer po okolicy. Kolacja i nocleg. 

Dni 3-8:
Pobyt na miejscu, realizacja programu:

  • zajęcia rekreacyjno-sportowe: turnieje siatkówki plażowej, piłki nożnej, gry miejskie typu „podchody”, biegi terenowe, zajęcia integracyjne, konkursy przy basenie, waterpolo;
  • liczne konkursy m.in. konkurs karykatury wychowawców, wiedzy o Italii, konkursy krajoznawcze, konkurs fotograficzny na najlepsze selfie 
  • plażowanie przy basenie, spacery po okolicy;
  • wycieczka do Werony - miasta Romea i Julii
  • wycieczka do Parku rozrywki Gardalandu - całodzienne szaleństwo w parku rozrywki
  • wycieczka wzdłuż jeziora Garda z postojem w uroczym Malcesine;
  • dyskoteki;
  • poznawanie kultury włoskiej, udział w lokalnych imprezach.

Dzień 9:
Po śniadaniu wykwaterowanie, sprawdzenie pokoi, pobranie suchego prowiantu. Przejazd do WENECJI - zwiedzanie miasta. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 10:
Przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych. Zakończenie obozu.

Zakwaterowanie - Hotel Gardesano***
Położony w malowniczej okolicy nieopodal Jeziora Garda w miejscowości Bussolengo. Składa się z kilku piętrowych budynków. Oferuje pokoje 3-, 4- osobowe, nowocześnie urządzone, wyposażone w łazienki z prysznicami, klimatyzację oraz okna z widokiem na basen z leżakami, przy którym odbywają się animacje.
Na terenie hotelu do dyspozycji obozowiczów duży, odkryty basen z tarasem słonecznym, leżakami i parasolami, recepcja czynna całą dobę, boisko do piłki koszykowej, siatkowej, przestronny ogród oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Tereny zielone otaczające hotel pozwalają na realizację wielu gier i zabaw.

 

 


Drukuj   E-mail

TravelON

Newsletter

Dopisz się do naszego Newslettera jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami!