Previous Next

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII

ŚW. KONSTANTYN I ELENA – kurort położony 9 km od jednego z największych miast w Bułgarii – Warny. Cały kompleks usytuowany jest w cudownym parku, który w lecie daje schronienie przed południowym słońcem. Położenie wśród zieleni, nieograniczone możliwości uprawiania sportów, źródła termalne, programy kulturalno-rozrywkowe, leczniczy mikroklimat i zatoczki stworzone do długich spacerów i korzystania z kąpieli morskich to wszystko, co czyni Św. Konstantyn i Elenę wyjątkowym.

Wiek uczestników 10 - 18 lat

Cena: 1 640 zł/os.

Hotel Aurora **** jest położony w spokojnej okolicy na ogrodzonym terenie, jedyne 600 metrów od piaszczystej plaży. Niedaleko hotelu znajduje się przystanek autobusowy i centrum handlowo-rozrywkowe. Na terenie hotelu znajduje się restauracja z klimatyzacją i dużym tarasem, lobby bar, sala animacyjna, plac zabaw, boisko, tenis stołowy, bilard oraz aż 3 baseny – 2 zewnętrzne i 1 kryty. Przy jednym z basenów jest bar, w którym między 15.00 a 17.00 serwowane są napoje, a także przekąski takie jak pizza, lody, owoce.

Zakwaterowanie odbywa się w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę z suszarką do włosów, wanną, bidetem i dużym oraz małym lustrem, a także balkon, szafę, lodówkę, TV, klimatyzację, ręczniki.

Wyżywienie ALL INCLUSIVE to kuchnia śródziemnomorska podawana w formie bardzo bogatego bufetu (śniadania, obiady i kolacje). Ponadto:

  • 11.00-17.00 bar przy basenie – bułgarskie napoje,
  • 15.00-17.00 bar przy basenie - przekąski (pizza, lody, owoce),
  • 11.00-20.00 restauracja – bułgarskie napoje,
  • 24h/dobę recepcja – woda w dystrybutorze.

Drukuj   E-mail