Krajowe

Previous Next

ENERGYLANDIA

Największy Park Rozrywki w Polsce!
Wycieczka 1 dniowa

RAMOWY PROGRAM:

Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Zatoru, do Energylandii – największego Parku Rozrywki w Polsce, oferującego kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów! Przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych zapewni rozrywkę każdemu szukającemu super zabawy i adrenaliny.

 

Cały park rozrywki podzielony jest na 5 stref tematycznych.

Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień, w której najmłodsi spotkają się z postaciami ulubionych bajek. Dzieci przeniosą się w świat ukochanych kreskówek i filmów, niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód będą mogli zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami. Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są niezwykle bezpieczne i przyjazne, a zaplecze oraz otoczenie pełne jest zacisznych, czystych miejsc, w których rodziny z niemowlętami znajdą przestrzeń do pielęgnacji dzieci.

Strefa familijna - proponuje atrakcje dla małych i dużych, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min. 140 cm. W tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji, lecz w rozsądnej dawce...choć jak twierdzi część Gości - niektóre potrafią zaskoczyć. Rodzinnie można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.

Strefa ekstremalna - fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Strefa ta cieszy się dużą popularnością - ze względu na jej absolutną bezkonkurencyjność na tle tego typu atrakcji w promieniu setek kilometrów. Tutaj znajdziecie najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5G! W tej strefie, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster - największy

i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych Roller Coasterów.

Smoczy Gród - to podróż do średniowiecznego świata magii i smoków, niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo tajemniczego „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. To niezwykła kraina fantasy zdobiona pochodniami. Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie Wooden Coaster

Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h. Na najmłodszych Gości czeka ekscytujący Roller Coaster Frida wraz z dedykowanym sklepem oraz szczególna kolejka widokowa Dragon Adventure, która zabierze wszystkich do magicznej krainy smoków.

Water Park (czynny gdy temp. powietrza przekracza 20 stopni) - tropikalna wyspa, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z dziećmi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. Dużą popularnością cieszy się strefa wodnej zabawy Tropical Fun, czyli 10 zjeżdżalni, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności! Są te ekstremalne, jak np. Kamikadze – znana jako zjeżdżalnia z zapadnią, jak i te sprzyjające rodzinnej zabawie. Do dyspozycji Gości jest aż 300 pontonów 1- i 2-osobowych oraz ogromna plaża z leżakami.

Dodatkowo w Energylandii znajdują się 22 gry i zabawy interaktywne, 5 scen widowiskowych (dwa teatry i trzy amfiteatry), nowoczesne kino 7D, a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.

 

Energylandia to nie tylko park rozrywki, lecz także miejsce, w którym odbywa się wiele warsztatów edukacyjnych i artystycznych, pokazów pirotechnicznych oraz innych niesamowitych atrakcji. Wszystkie wydarzenia są perfekcyjnie zorganizowane – dzieci mogą zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca, dowiedzieć się, czym jest mapping 3D, lub zobaczyć ciekawe musicale. Pokazy odbywają się cały dzień i są dostępne dla wszystkich, nie ma więc konieczności wcześniejszego rezerwowania miejsc.

 

 

 

Źródło zdjęć: https://energylandia.pl/

 

 


Drukuj   E-mail

TravelON

Newsletter

Dopisz się do naszego Newslettera jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami!