Krajowe

Previous Next

PARK ROZRYWKI LEGENDIA - CHORZÓW

Największy tematyczny park rozrywki w Polsce!
Wycieczka 1- dniowa

RAMOWY PROGRAM:

Wyjazd z ustalonego miejsca w godzinach porannych. Przejazd do Chorzowa, do parku rozrywki Legendia. Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają te zarówno dobrze znane i lubiane, jak np. diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości, m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 metrów, czy zapierający dech w piersiach rollercoaster Lech Coaster.

 

Wybrane atrakcje Legendii:

- dolina Jagi (od 100 cm wzrostu w towarzystwie opiekuna) wyprawa rwącym potokiem w miedzianym kociołku Jagi

- air Ballons (bez ograniczeń wzrostu w towarzystwie opiekuna) - tęczowe balony zabiorą w magiczną podróż każdego śmiałka podniebnych lotów! Atrakcja idealna dla najmłodszych. Osiem przepięknych balonów, które sprawią mnóstwo radości najmniejszym miłośnikom parku. Delikatny ruch obrotowy pozwoli na chwilę wytchnienia i da czas na marzenia o prawdziwym locie.

- air Castle (od 100 cm wzrostu) - dmuchany zamek ze zjeżdżalnią dla niestrudzonych małych miłośników skakania, odbijania się i fikania koziołków.

- bazyliszek (bez ograniczeń wzrostu w towarzystwie opiekuna) - pierwszy w Polsce Interactive Dark Ride! Uczestnicy przejadą 6-osobowymi wagonikami przez magiczny świat Bazyliszka, który składać się będzie z 7 specjalnie zaprojektowanych i wyprodukowanych dla Legendii scen zawierających oryginalną fabułę i postaci. Przygoda rozpocznie się w pokoju Gildii Łowców Potworów, w którym zobaczą multimedialne pre-show, następnie zajmą miejsce w wagonikach i

przejadą przez starą wieś, mroczne jaskinie, lasy i ruiny. Goście zostaną wyposażeni w broń strzelającą wiązkami laserowymi (podobnie, jak w laserowym paintballu), a ich zadaniem będzie pokonanie potworów i przeszkód.

- cyclodrome (od 170 cm wzrostu) - 2 rowery rozpędzone do odpowiedniej prędkości spowodują, że obrócisz się o 360 stopni. Zmierz się z przyjacielem lub sprawdź swoje własne możliwości.

- dream Flight Airlines (bez ograniczeń wzrostu w towarzystwie opiekuna) - marzenia o podniebnych lotach są na wyciągniecie ręki! Legendarna atrakcja Śląskiego Wesołego Miasteczka składa się z sześciu 10-osobowych samolotów. Obracają się one wokół własnej osi i odchylają na boki, co pozwala poczuć się jak w prawdziwym Air Force 1.

- electric Ring (od 85 cm wzrostu w towarzystwie opiekuna) - będąc w Legendii koniecznie zapoznaj się z naszym miejscowym alchemikiem i jego historią związaną z tym miejscem. Wejdź do dwuosobowego wagonika i płyń po falującym okręgu.

- gaj urwisów (od 85 cm wzrostu) - przejdź labirynt i znajdź drogę powrotną do basenu z piłeczkami! Atrakcja dla najmłodszych, która pozwoli wyszaleć się w aktywny sposób. Największa w Polsce, a druga na świecie kraina zabaw dla pociech, gdzie mogą zjechać różnorodnymi zjeżdżalniami prosto do basenu z piłeczkami, bądź odkryć zakamarki tajemniczego labiryntu.

- game Room (bez ograniczeń wzrostu) - wszystkie atrakcje i zabawy, które możesz pamiętać z salonów gier – będą na Ciebie czekać między innymi piłkarzyki, wyścigi samochodowe, flipery oraz koszykówka. Do zgarnięcia czekają atrakcyjne nagrody!

- Magical Postal Service (bez ograniczeń wzrostu w towarzystwie opiekuna) – samochodowe szaleństwo w małych autkach stylizowanych na lata 20-te!

 

Całodzienny pobyt w parku rozrywki, w trakcie zwiedzania obiad. W godzinach wieczornych (ok.18:00) wyjazd w drogę powrotną.

 

 

Źródło zdjęć: https://www.legendia.pl/

 

Drukuj   E-mail

TravelON

Newsletter

Dopisz się do naszego Newslettera jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami!